Peter Zangger

Kierownik Działu Technicznej Obsługi Klienta w Wiedniu, NÖ i BGLD

Z wykształcenia jestem elektrykiem i w 1989 roku dowiedziałem się od znajomego, że poszukują monterów. Zostałem natychmiast zaproszony na rozmowę o pracę. Po około pięciu latach, z technika niskiego napięcia stałem się starszym monterem, w 2008 roku zostałem mianowany liderem grupy, a od 2020 roku jestem kierownikiem działu technicznej obsługi klienta w Wiedniu, Dolnej Austrii i Burgenland.

Peter Zangger pracuje w
Schrack Seconet od 1989 roku, a od 2003 roku jest członkiem rady zakładowej
Szczególne doświadczenie

Do dziś pamiętam szczególny moment, kiedy przejechałem do klienta jako świeżo upieczony lider grupy, wraz ze swoimi kolegami, których znam od lat. Przedstawiono mnie klientowi jako „szefa zespołu”. Nigdy wcześniej tak mnie nie nazywano. Później powiedziałem moim kolegom, że to nie jest konieczne - wszyscy jesteśmy zespołem. W odpowiedzi odpowiedzieli mi „zasłużyłeś na to stanowisko. Przywyknij do tego.” To szczere uznanie dla mojej pracy było i jest wspaniałym prezentem.

"Pracuję w Schrack Seconet od lat, ponieważ pomimo profesjonalnej i czasami wymagającej pracy, wśród personelu panuje bardzo przyjazna atmosfera. Ponadto, własny rozwój i codzienna wydajność jest tu uznawana i doceniana. Każdy pomaga każdemu. Jesteśmy jak rodzina."
Zadania

Jako kierownik działu technicznej obsługi klienta jestem odpowiedzialny za realizację naszych celów korporacyjnych. Oceniam i optymalizuję nasze procesy pracy, dbam o to, aby pracownicy byli szkoleni i dokształcani, staram się wiązać ich z firmą w dłuższej perspektywie, a wyzwania, które pojawiają się w koordynacji międzywydziałowej, są również częścią moich codziennych zadań.

Od 2003 roku jestem również wiceprzewodniczącym rady zakładowej, doradzającym naszym pracownikom, reprezentującym ich interesy i pośredniczącym w kontaktach z naszym kierownictwem.

Kierownik Działu Technicznej Obsługi Klienta w Wiedniu, Dolnej Austrii i BGLD
Gdybym miał użyć jednego słowa na określenie siebie, byłoby to „cieszący się życiem”.
Trzy rzeczy, które szczególnie doceniam w swojej pracy:
  • Moi koledzy
  • Kontakt z klientami
  • Mój obszar odpowiedzialności - Motywowanie pracowników i promowanie ich dalszego rozwoju
Gdybym mógł być superbohaterem, moją supermocą byłoby

czytanie w myślach. W ten sposób mógłbym zyskać inne odczucia i poglądy na sprawy w życiu.

Pracuję w Schrack Seconet od ponad 30 lat i nawet odmówiłem próby podkupienia za podwójną pensję i firmowe mieszkanie”. Do dziś nie żałuję tej decyzji i byłoby dla mnie zaszczytem pozostać w tej firmie do czasu przejścia na emeryturę
Kochamy to, co robimy
– to widać
W duchu naszego zespołu, w atmosferze pracy i w przekonaniu, że nasi klienci są najważniejsi. Uważasz, że to dobrze? Zatem czekamy na Twoją aplikację.

Kolejne Employer-Stories

To może być również interesujące dla Ciebie

Twój osobisty kontakt w Schrack Seconet
Firma
Osoby kontaktowe i lokalizacje
Interesujące fakty o Schrack Seconet
Firma
Firma
wolne miejsca pracy
Dane i fakty dotyczące Schrack Seconet
Firma
Fakty i liczby
Pomoc i kontakt
Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

ul.Adama Branckiego 15
02-972 Warszawa
+48 22 3300620
warszawa@schrack-seconet.pl

Pokaż wszystkie lokalizacje

Wsparcie dla naszych klientów

LINIA WSPARCIA TECHNICZNEGO
+48 22 2906829

Support international