Pomoc i kontakt
Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

ul.Adama Branckiego 15
02-972 Warszawa
+48 22 3300620
warszawa@schrack-seconet.pl

Pokaż wszystkie lokalizacje

Wsparcie dla naszych klientów

LINIA WSPARCIA TECHNICZNEGO
+48 22 2906829

Support international
Formularz kontaktowy

DI (FH) Christoph Jaritz

Kierownik oddziału w Styrii i Południowym Burgenlandzie

Jako kierownik oddziału mam możliwość proaktywnego kształtowania przyszłości Schrack Seconet i bardzo mi się to podoba. Sposób, w jaki kontaktuję się z kolegami, pracownikami, klientami i różnorodność mojej pracy sprawia, że moja codzienna praca jest pozytywnym doświadczeniem. I uważam, że jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko ci, którzy wykonują swoją pracę z przyjemnością i entuzjazmem, mogą ją dobrze wykonywać.

Christoph Jaritz dołączył do Schrack Seconet w 2011
r
Jak to wszystko się zaczęło

Byłem właśnie w ostatniej klasie szkoły wieczorowej HTL, kiedy nauczyciel, który był pełnoetatowym planistą z kontaktami do firmy Schrack Seconet, wskazał na wolne stanowisko kierownika projektu systemów komunikacji szpitalnej w Schrack Seconet. Ponieważ mieszkałem wtedy tylko dwie minuty z dala od firmy, postanowiłem złożyć aplikację w Schrack Seconet i około dwa tygodnie później rozpocząłem pracę na tym samym stanowisku

Pracowałem jako kierownik projektu przez pięć lat, aż zaproponowano mi odpowiedzialne stanowisko kierownika oddziału.

Największym momentem szczęścia w pracy w Schrack Seconet było z pewnością zaoferowanie mi stanowiska dyrektora oddziału w biurze wykonawczym. Zwłaszcza, że ten moment nastąpił więcej niż niespodziewanie i bez uprzedzenia, gdy miałem 28 lat.
Do zakresu moich obowiązków należą odpowiedzialne i kompleksowe
zadania
Od 2016 r. jestem odpowiedzialny za budżet, sprzedaż i wyniki

Moje działania jako kierownika oddziału obejmują:

  • prognozowanie i przygotowanie budżetu
  • planowanie, zarządzanie i kontrolę działalności handlowej
  • zarządzanie jakością i ryzykiem w biurze
  • zarządzanie pracownikami mojego działu i proces rekrutacji na te stanowiska
  • lokalne działania marketingowe, prezentacje dla klientów i imprezy dla klientów.

Kiedy byłem dzieckiem, zawsze chciałem być pilotem helikoptera - nigdy nie przegapiłem żadnego odcinka Medicoptera 117. Dzisiaj pracuję dla Schrack Seconet, ponieważ jest dla mnie wspaniałą firmą.
Trzy rzeczy, które szczególnie doceniam w mojej pracy:
  • Kontakty i współpraca z kolegami i koleżankami w pracy, pracownikami i klientami
  • „Swoboda” w pracy (możliwości rozwoju osobistego i planowania)
  • Możliwość aktywnego kształtowania przyszłości firmy
Najważniejsza lekcja w moim dotychczasowym życiu:

Wiele osób chce, aby mówić „bez ogródek”, ale często nie potrafią sobie z tym poradzić. Nauczyłem się więc, że dyplomacją więcej zdziałam niż mówieniem szczerze bez ogródek.

Pierwszego dnia w pracy zostałem ciepło przywitany przez moich kolegów, a także przez mojego przełożonego. Ścisła współpraca i koleżeńskość były dla mnie nowe i mocno pomogły mi w integracji. Czas wolny po pierwszym dniu pracy również był dla mnie bardzo ekscytujący. Dziwne było dla mnie widzieć kolegów spotykających się w weekendy na grillach i przyjęciach przy basenie.
Kochamy to, co robimy
– to widać
W duchu naszego zespołu, w atmosferze pracy i w przekonaniu, że nasi klienci są najważniejsi. Uważasz, że to dobrze? Zatem czekamy na Twoją aplikację.

Kolejne Employer-Stories

To może być również interesujące dla Ciebie

Employee Story
Markus Volkmann
Marion Kienastberger
Markus Zeiner
Kariera
Wolne miejsca pracy w Schrack Seconet
Wolne miejsca pracy
Martin Pataky
Gerhard Königstorfer
Christian Wimmer
Kariera
Employee Stories
PL