Tomáš Ekrt

Business Development Manager

Moją pasją zawodową od najmłodszych lat są technologie elektryczne. Jeden z moich nauczycieli w szkole średniej rozbudził moje zainteresowanie układami elektrycznymi, za co chciałbym mu podziękować. Po kilku latach pracy jako samodzielny elektryk na budowach oraz jako programista systemów niskiego napięcia, zacząłem szukać nowych doświadczeń. Chciałem dowiedzieć się jak działają większe firmy i mieć styczność z bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

 "Jeśli to czujesz, zrób to!"

Moja ścieżka kariery w Schrack Seconet

Miałam szczęście. Poprzez swoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe miałem kontakt z trzema głównymi producentami systemów niskiego napięcia. Wszyscy z nich oferowali mi możliwość zatrudnienia. W 2008 roku postanowiłem zmienić swój rytm zawodowy na kolejne 15 lat. Firma Schrack Seconet przykuła moją uwagę kilkoma kluczowymi "parametrami". Rodzinna atmosfera, silna koncentracja na jednej technologii, która pozwoliła mi osiągnąć wysoki poziom wiedzy, oraz koncepcja bezpośredniej sprzedaży partnerom - bez dystrybutorów i hurtowników - co dało mi możliwość bycia blisko systemów i rzeczywistości. Po 15 latach mogę powiedzieć, że to był dobry wybór.

Jakich zadań nie lubisz wykonywać w swojej pracy?
Właściwie to nie ma takich zadań.
Jakie są twoje obowiązki?

Brałem udział w projektach w krajach pozbawionych podstawowej wiedzy z zakresu technologii elektrycznych, gdzie realizacja projektów z niedoświadczonymi lokalnymi zespołami była dużym wyzwaniem. Moim zadaniem było nie tylko dokończenie projektu, ale także przekazanie wiedzy miejscowym technikom i rozbudzenie ich zainteresowania dalszym kształceniem i pracą w branży elektrotechnicznej. Pomimo stresu, błędów, powolnych postępów, brakujących materiałów i trudnych warunków środowiskowych, odnieśliśmy sukces z pomocą potężnych technologii Schrack Seconet i silnego zespołu w Wiedniu. Te projekty i ludzie mieli na mnie znaczący wpływ.

Tomáš Ekrt
To był wyjątkowy dzień. Byłem podekscytowany nowym środowiskiem pracy i moimi zadaniami, ale po kilku godzinach ta ekscytacja wygasła i zdałem sobie sprawę, że ta praca była dokładnie tym, czego chciałem. Czułem się dumny, że jestem częścią innowacyjnej firmy z silnym duchem pracy zespołowej i z niecierpliwością czekałem na nadchodzące projekty.
Trzy rzeczy, które szczególnie cenię sobie w mojej pracy:
  • Projekty międzynarodowe
  • Praca zespołowa
  • Ciągły przemyślany rozwój technologii
Jak opisałabyś siebie jednym słowem?

Zawsze otwarty na nowe rzeczy!

Tomáš Ekrt
"Schrack Seconet zaoferował mi możliwość udziału w wielu międzynarodowych projektach, gdzie miałem szansę zastosować moje wcześniejsze doświadczenia z placów budowy w połączeniu z wiedzą techniczną i sprzedażową, którą nabyłem w firmie."
Kochamy to, co robimy
– to widać
W duchu naszego zespołu, w atmosferze pracy i w przekonaniu, że nasi klienci są najważniejsi. Uważasz, że to dobrze? Zatem czekamy na Twoją aplikację.

Kolejne Employer-Stories

To może być również interesujące dla Ciebie

Marion Kienastberger
Employee Story
Pomoc i kontakt
Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

ul.Adama Branckiego 15
02-972 Warszawa
+48 22 3300620
warszawa@schrack-seconet.pl

Pokaż wszystkie lokalizacje

Wsparcie dla naszych klientów

LINIA WSPARCIA TECHNICZNEGO
+48 22 2906829

Support international