For all that matters
Mert az emberek
fontosak számunkra.

Őrizünk életeket és értékeket – és támogatjuk a te potenciálodat! Ismerd meg velünk az lehetőségeidet, mint a csapatunk tagjaként!

Karrier a

Schrack Seconet-nél

Sokszínű, változatos és csapatközpontú.

Minden, amit a Schrack Seconet-nél teszünk, az emberekre összpontosít. Ez a filozófia minden területen tükröződik - a csapatmunkától a partnerkapcsolatokig. Hiszünk abban, hogy az elismerés és a közös célok és víziók iránti törekvés a sikerünk kulcsai.

Sajnáljuk, jelenleg nincs betöltendő állásunk.
Rugalmas munkaidő
A produktivitásod számít nekünk, nem az óra – ez a rugalmas munkaidő, ahogyan kell.

Távmunka opció
Kényelmesen dolgozni otthonról? Ez a mindennapi rutinunk része is.
Vonzó munkakörnyezet
Modern irodák, kommunikációs zónák és egy kollégialitás kultúrája – így dolgozunk.
Képzés és Coaching
Készen állsz a fejlődésre? Támogatjuk a szakmai növekedésedet.
Munkavállalói események
Teljes csomagot kínálunk: nyári fesztiválok, karácsonyi bulik és még sok más.
Céges nyugdíjterv
Együtt biztosítjuk a pénzügyi biztonságodat a nyugodtabb években.

Mindez

a te pályázatoddal kezdődik.

Várjuk a híreidet.

Akár tanonc, gyakornok, szakértő vagy vezető szeretnél csatlakozni hozzánk: Izgalmas feladatokat és számos lehetőséget kínálunk minden Schrack Seconet csapattag számára, hogy kibontakoztassa és kamatoztassa képességeit. Győződj meg róla, és pályázz még ma egy nyitott pozícióra – vagy bátran küldj be kérelem nélküli jelentkezést.

Tudni, mi visz előre.

Ez teszi a különbséget.

  • Hogyan jelentkezhetek a Schrack Seconethez?

    Jelentkezni közvetlenül itt a weboldalon keresztül lehet az erre kijelölt gomb vagy az alábbi, pályázati űrlapra mutató link segítségével.

  • Milyen dokumentumok szükségesek a jelentkezéshez?

    Annak érdekében, hogy pályázatát érkezés után közvetlenül célzottan fel tudjuk dolgozni, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát egy fénykép, az Ön bizonyítványai és egy motivációs levél kiséretében.

  • Jelentkezés után mikor kapom meg az első információkat és utána mi a következő lépés?

    Ön azonnal kap egy automatikus e-mailt, mely megerősíti a pályázat elküldését, majd a dokumentumok továbbításra kerülnek a megfelelő osztályra. Az ellenőrzést követően tájékoztatni fogjuk Önt arról, hogy részt vesz-e a további jelentkezési folyamatban, és amennyiben szükséges, felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy egyeztethessünk egy személyes interjút.

  • Kihez fordulhatok, ha további kérdéseim vannak a jelentkezésemmel kapcsolatban?

    Kérdéseit, kéréseit kérjük küldje el nekünk közvetlenül e-mailben a allashirdetes@schrack-seconet.com címre. Ha Ön a jelentkezés beérkezése után már kapott üzenetet tőlünk, abban személyes elérhetőségeket is talál.

  • Van-e lehetőségem nyári gyakorlat végzésére a Schrack Seconetnél, és hogyan pályázhatok rá?

    Örömmel adunk lehetőséget nyári gyakornokoknak, hogy szakmai tapasztalatot szerzezhessenek cégünknél. Jelentkezni közvetlenül itt a weboldalon keresztül lehet az erre kijelölt gomb vagy az alábbi, pályázati űrlapra mutató link segítségével .

Súgó és kapcsolat
Schrack Seconet KFT.

HU-1119 Budapest,
Fehérvári út 89-95.
+36 1 464 4300
budapest@schrack-seconet.hu

Minden telephely megjelenítése

Támogatás ügyfeleink számára

Nemzetközi támogatás
Kapcsolatfelvételi űrlap

HU