Súgó és kapcsolat
Schrack Seconet KFT.

HU-1119 Budapest,
Fehérvári út 89-95.
+36 1 464 4300
budapest@schrack-seconet.hu

Minden telephely megjelenítése

Támogatás ügyfeleink számára

Nemzetközi támogatás
Kapcsolatfelvételi űrlap

Peter Zangger

Műszaki ügyfélszolgálati vezető, Bécs, Alsó-Ausztria és Burgenland

Villanyszerelőként tanultam, és 1989-ben egy barátom hívta fel a figyelmem, hogy szerelőket keresnek. Már az felvételi beszélgetésen megkaptam az állást. Körülbelül öt év elteltével gyengeáramú technikusból vezető technikus lettem, 2008-ban kineveztek csoportvezetőnek, és 2020 óta Bécs, Alsó-Ausztria és Burgenland műszaki ügyfélszolgálatának vezetője vagyok.

Peter Zangger 1989 óta
dolgozik a Schrack Seconetnél és 2003 óta az üzemi tanács elnökségi tagja
Egy különleges élmény

A mai napig emlékszem egy különleges pillanatra, amikor újdonsült csoportvezetőként régi munkatársaimmal együtt egy ügyfélnél voltam helyszínen. Az ügyfeleknek úgy mutattak be, hogy „ő itt a főnök”. Eddig a pillanatig még soha nem hívott így senki. Ezután beszéltem erről a kollégáimmal, és mondtam nekik, hogy erre nincs szükség, hisz egy csapat vagyunk. A válasz csak annyi volt, hogy „Kiérdemelted ezt a pozíciót. Kezdj el hozzászokni.” A teljesítményemnek ez az őszinte elismerése fantasztikus érzés volt, és még most is az.

„Évek óta vagyok a Schrack Seconetnél, mert a szakmai és részben nagy követelményeket támasztó munka ellenére egymással nagyon barátságos a kapcsolat. Ezenfelül az egyéni fejlődést és a mindennapi teljesítményt elismerik és becsülik. Mindenki segít mindenkinek. Olyan ez, mint egy család.”
Feladatok

A műszaki ügyfélszolgálat vezetőjeként felelős vagyok a vállalati céljaink megvalósításáért. Értékelem és optimalizálom munkafolyamatainkat és gondoskodom a munkatársak ki- és továbbképzéséről; egyúttal hosszú távon is megpróbálom őket a vállalathoz kötni, illetve a részlegek közötti koordinációból adódó kihívások is a napi szintű feladataim közé tartoznak

2003-óta az üzemi tanács elnökhelyettesi feladatait is ellátom, tanácsokat adok a munkatársaknak, képviselem az érdekeiket és kapcsolódási pontként működöm a vállalat vezetése felé.

Ha egy szóval kellene magam körülírni, az az „életvidám” lenne.
Három dolog, amit különösen fontosnak tartok a munkám során:
  • A munkatársaim
  • Kapcsolat a munkatársakkal
  • Feladataim közé tartozik a munkatársak motiválása és fejlődésre való ösztönzése
Ha szuperhős lennék, a szuperképességem

a gondolatolvasás lenne. Így másfajta érzéseim és nézőpontjaim is lehetnének az élet dolgairól.

„Több mint 30 éve vagyok a Schrack Seconetnél, és mikor egyszer kétszeres fizetéssel és a szolgálati lakással egy másik céghez át akartak csábítani, nemet mondtam. Ezt a döntést a mai napig nem bántam meg, és megtiszteltetés lenne számomra, ha nyugdíjazásomig a vállalatnál maradhatnék.”
Szeretjük azt, amit csinálunk
és ez látható is
A csapatszellemünk, a munkahelyi légkör és a meggyőződésünk szerint is tetteink során az ügyfeleinket kell a középpontba helyezni. Ez tetszik Önnek? Akkor örülünk, hogy jelentkezett.

További történetek munkatársainktól

Ez is érdekelheti

Karrier
Betöltendő állások a Schrack Seconet-nél
Betöltendő állások
Munkatársaink történetei
Christian Wimmer
Andreas Grusch
Gabriele Gschiel
Karrier
Marion Kienastberger
Raimund Zangerl
Martin Pataky
HU