Együtt
építjük a jövőt.
Életeket védünk és értékeket biztosítunk. Ezért dolgozunk nap mint nap. Legyen Ön is a részese. Változatos feladatok és izgalmas kilátások várnak Önre! Ön mit keres?
Egy hosszútávú munkahelyet?
Változatos fejlődési és továbbképzési lehetőségeket?
Egy nemzetközi tevékenységet folytató vállalat biztonsága?
Súgó és kapcsolat
Schrack Seconet KFT.

HU-1119 Budapest,
Fehérvári út 89-95.
+36 1 464 4300
budapest@schrack-seconet.hu

Minden telephely megjelenítése

Támogatás ügyfeleink számára

Nemzetközi támogatás

Karrier a Schrack Seconetnél

Együtt erősebbek vagyunk: mert maga az ember számít.

Az emberi kapcsolatoktól kezdve az ügyfelekkel és a partnerekkel való kapcsolattartáson keresztül termékeinkig és szolgáltatásainkig - minden területet egy dolog köt össze: az ember van a középpontban.

Egymás tisztelete és a közös célok és víziók szem előtt tartása jellemzi a Schrack Seconetet. Mindig tisztában vagyunk azzal, hogy a fenntartható siker és az erős együttműködés az alkalmazottainkon alapul. Ezért a megelégedésüket különösen szívünkön viseljük. A hozzáállásunkat az alkalmazottak alacsony fluktuációja és az aktuális adatok igazolják:

7
Százalékkal több alkalmazott
évente Ausztriában
100
százalékkel több gyakornok
zárja sikeresen a tanulmányait
40
képzés
munkatársaink számára évente
719
alkalmazott
világszerte
44
százaléka munkatársainknak
több mint 10 éve nálunk dolgozik
7
Telephelyeink
Ausztriában
Barbara Lang
Értékesítési menedzsment asszisztens
1992-ben kezdtem gyakornokként, és még most is itt vagyok. Meg sem fordult a fejemben, hogy váltsak. A Schrack Seconet számomra a lehető legjobb vállalat, ahol dolgozhatok. Olyan ez itt, mint egy család.
Három dolog, amit különösen fontosnak tartok a munkám során:
  • Felelősségtudat
  • Szabad munkabeosztás
  • Beszélgetések a munkatársakkal

Új feladatokat keres?

Fedezze fel betöltendő állásainkat.

Örülünk az olyan elkötelezett és motivált új alkalmazottaknak, akik szívesen bevetik magukat, hogy együtt gondoskodjunk az életek védelméről és az értékek biztosításáról.

Itt megtalálja az adott telephelyekre vonatkozó összes állásajánlatot. Éljen a lehetőséggel, és ismerjen meg igazi csapatjátékosokat, sokoldalú feladatokat és lehetőségeket a személyes és szakmai fejlődésre.

Peter Bock a termékmenedzserként végzett munkájáról
Egy hullámhosszon, elkötelezetten és örömmel küzdünk a vállalat sikeréért. Ez az energia minden nap benne van a levegőben.
Előnyök és juttatások
Ami tetszeni fog Önnek
  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes munkahelyi légkör és munkatársi közösség
  • Változatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Munkahelyi egészségügyi ellátás, vállalati orvos
  • Barátságos, optimálisan berendezett irodák
  • Modern munkaeszközök az örömmel és hatékonyan végzett munkához

Jó tudni

Gyakori kérdések és válaszok

Hogyan jelentkezhetek a Schrack Seconethez?

Közvetlenül itt a weboldalon keresztül is jelentkezhet az erre kijelölt gomb segítségével vagy az alábbi linkkel a pályázati űrlaphoz.

Milyen dokumentumok szükségesek a jelentkezéshez?

Annak érdekében, hogy pályázatát érkezés után közvetlenül célzottan fel tudjuk dolgozni, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát egy fénykép, az Ön bizonyítványai és egy motivációs levél kiséretében.

Jelentkezés után mikor kapom meg az első információkat és utána mi a következő lépés?

Ön azonnal kap egy automatikus e-mailt, mely megerősíti a pályázat beérkezését. Ez azt követően továbbításra kerül a megfelelő osztályra. A dokumentumok ellenőrzését követően értesítést kap arról, hogy figyelembe veszik-e Önt a további jelentkezési folyamatban, és adott esetben felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy egyeztethessük az állásinterjút.

Van-e lehetőségem nyári gyakorlat végzésére a Schrack Seconetnél, és hogyan pályázhatok rá?

Örömmel adunk lehetőséget cégünknél nyári gyakorlatra szakmai tapasztalatszerzéshez. Közvetlenül itt a weboldalon keresztül is jelentkezhet az erre kijelölt gomb segítségével vagy az alábbi linkkel a pályázati űrlaphoz.

Kihez fordulhatok, ha további kérdéseim vannak a jelentkezésemmel kapcsolatban?

Kérdéseit, kéréseit kérjük küldje el nekünk közvetlenül e-mailben a allashirdetes@schrack-seconet.com címre. Ha Ön a jelentkezés beérkezése után már kapott üzenetet tőlünk, abban személyes elérhetőségeket is talál.

További témakörök

Ez is érdekelheti

Munkatársaink történetei
Angelika Ober
Vállalkozások
Elégedett ügyfelek világszerte
Referenciák
Amit a Schrack Seconetről tudnia kell
Tűzjelző
Szakértő a tűz megbízható észlelésében és a riasztásban
Tűzjelző
Kórháztechnika
Testreszabott megoldások betegeknek, ápolóknak és orvosoknak
Biztonság
Intelligent security solutions
Gerhard Königstorfer
HU