Kapcsolatok Ausztriában

Burgenland

SCHRACK SECONET AG - Anyavállalat

Eibesbrunnergasse 18
A-1120 Wien
T/F: +43 1 81157-0 / 1010  
office@schrack-seconet.com


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

Értékesítés vezetése - Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland

Markus Korunka mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2001 / 2010
m.korunka@schrack-seconet.com


Projektvezetés - Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland 
Andreas Grusch mérnök
T/F: +43 1 81157-2031 / 2010
a.grusch@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat 
Johann Roth
T/F: +43 1 81157 - 2701 / 2710
j.roth@schrack-seconet.com


Szolgáltatás Menedzsment
Markus Zeiner mérnök BSc.
T/F: +43 1 81157-2901 / 2910
m.zeiner@schrack-seconet.com


Tűzjelző rendszerek értékesítése - Bécs
Andreas Resch mérnök
T/F: +43 1 81157-2011 / 2010
a.resch@schrack-seconet.com

Johannes Mayer mérnök
T/F: +43 1 81157-2012 / 2010
j.mayer@schrack-seconet.com

Wolfgang Ernst mérnök
T/F: +43 1 81157-2037 / 2010
w.ernst@schrack-seconet.com


Kommunikációs rendszerek értékesítése - Bécs
Andreas Hamedinger
T/F: + 43 1 81157 - 2021 / 2010  
a.hamedinger@schrack-seconet.com 


Biztonsági rendszerek értékesítése - Bécs
Franz Preßl mérnök
T/F: +43 1 81157-2061 / 2010
f.pressl@schrack-seconet.com

Josef Schmitzberger
T/F: +43 1 81157-2050 / 2010
j.schmitzberger@schrack-seconet.com


Javító részleg 
Michael Kettner 
T/F: +43 1 81157-7212 / 7210
reparatur@schrack-seconet.com


Kärnten

SCHRACK SECONET AG


Eiskellerstraße 3
A-9020 Klagenfurt
T/F: +43 463 429362-0 / 2610
gsklagenfurt@schrack-seconet.com


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

 

Értékesítés  Karintia és Kelet-Tirol
Stefan Eberwein
T/F: +43 463 429362 - 2601 / 2610
s.eberwein@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat Karintia és Kelet-Tirol
Ing. Boris Manesinger
T: +43 463 429362 - 2651
kundendienst-klagenfurt@schrack-seconet.com


Értékesítés és projekttervezés  Karintia és Kelet-Tirol
Dipl.-HTL-Ing. Hardy Wohlfahrt
T: +43 463 429362 - 2611
h.wohlfahrt@schrack-seconet.com


Alsó-Ausztria

SCHRACK SECOONET AG - Anyavállalat

 

Eibesbrunnergasse 18
A-1120 Wien
T/F: +43 1 81157-0 / 1010
office@schrack-seconet.com


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

Értékesítés vezetése Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland
Markus Korunka mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2001 / 2010
m.korunka@schrack-seconet.com


Tűzjelző rendszerek értékesítése Alsó-Ausztria
Johannes Mayer mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2012 / 2010  
j.mayer@schrack-seconet.com


Projektvezetés Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland
Markus Korunka
T/F: + 43 1 811 57 - 2001 / 2010
m.korunka@schrack-seconet.com 


Tűzjelző rendszerek értékesítése Alsó-Ausztria
Walter Fürst
T/F: +43 1 81157 - 2013 / 2010
w.fuerst@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Johann Roth
T/F: +43 1 81157 - 2701 / 2710
j.roth@schrack-seconet.com


Kommunikációs rendszerek értékesítése Alsó-Ausztria
Andreas Hamedinger
T/F: + 43 1 811 57 - 2021 / 2010
a.hamedinger@schrack-seconet.com 


Javító részleg
Michael Kettner 
T/F: +43 1 81157-7212 / 7210
reparatur@schrack-seconet.com


Értékesítés biztonságtechnikai rendszerek, különleges megoldások Ausztria
Hannes Bosch
T/F: +43 1 81157 - 2063 / 2010
h.bosch@schrack-seconet.com


Biztonsági rendszerek értékesítése Alsó-Ausztria
Franz Preßl mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2061 / 2010
f.pressl@schrack-seconet.com


Salzburg

SCHRACK SECONET AG

Vogelweiderstraße 44a
A-5020 Salzburg
T/F: +43 662 887122-0 / 2410

 

Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:
 

Értékesítés
René Wallner
T/F: +43 662 887122 - 2401 / 2410
gssalzburg@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Thomas Lederbauer
T: +43 662 887122 - 2451
kundendienst-salzburg@schrack-seconet.com


Steiermark

SCHRACK SECONET AG

Neuseiersberger Straße 157
A-8055 Graz
T/F: +43 316 407676-0 / 2210
gsgraz@schrack-seconet.com


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:
 
Értékesítés vezetése Steiermark és Dél-Burgenland
Christoph Jaritz
T/F: +43 316 407676 - 2201 / 2210
c.jaritz@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Josef Szabo mérnök
T/F: +43 316 407676 - 2251 / 2250
j.szabo@schrack-seconet.com


Tűzjelző rendszerek értékesítése
Gerald Ulrich 
T/F: +43 316 407676 - 2212 / 2210
g.ulrich@schrack-seconet.com


Kommunikációs rendszerek értékesítése
Erich Grebenar
T/F: +43 316 407676 - 2211 / 2210
e.grebenar@schrack-seconet.com


Biztonsági rendszerek értékesítése
Thomas Leodolter
T/F: +43 316 407676-2213 / 2210  
t.leodolter@schrack-seconet.com


Tirol

SCHRACK SECONET AG

Dr. Franz-Werner-Straße 36
A-6020 Innsbruck
T/F: +43 512 365366-0 / 2310


Az Ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

Értékesítés

Martin Pataky
T/F: +43 512 365366 - 2301 / 2310
gsinnsbruck@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Hans Peter Obrist
T: +43 512 365366 - 2351
kundendienst-innsbruck@schrack-seconet.com


Felső-Ausztria

SCHRACK SECONET AG

Kornstraße 16
A-4060 Leonding-Hart
T/F: +43 732 677900-0 / 2110


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

Értékesítés
Niko Paralis
T/F: +43 732 677900 - 2101 / 2110
gslinz@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Gerhard Königstorfer
T: +43 732 677900 - 2151
g.koenigstorfer@schrack-seconet.com


Bécs

SCHRACK SECONET AG - Headquarter

Eibesbrunnergasse 18
A-1120 Wien
T/F: +43 1 81157-0 / 1010
office@schrack-seconet.com


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:


Értékesítés vezetése Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland
Markus Korunka mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2001 / 2010
m.korunka@schrack-seconet.com


Tűzjelző rendszerek értékesítése Bécs
Johannes Mayer
T/F: +43 1 81157 - 2012 / 2010
j.mayer@schrack-seconet.com


Projektvezetés Bécs/Alsó-Ausztria/Burgenland
Markus Korunka
T/F: +43 1 81157 - 2001 / 2010
m.korunka@schrack-seconet.com 


Tűzjelző rendszerek értékesítése Bécs
Walter Fürst
T/F: +43 1 81157-2013 / 2010
w.fuerst@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Johann Roth
T/F: +43 1 81157 - 2701 / 2710
j.roth@schrack-seconet.com


Kommunikációs rendszerek értékesítése Bécs
Andreas Hamedinger mérnök
T/F: + 43 1 811 57 - 2021 / 2010
a.hamedinger@schrack-seconet.com


Javító részleg
Michael Kettner 
T/F: +43 1 81157-7212 / 7210
reparatur@schrack-seconet.com


Belföldi értékesítés vezetése
Hannes Bosch
T/F: +43 1 81157 - 2063 / 2010
h.bosch@schrack-seconet.com


Biztonsági rendszerek értékesítése Bécs
Franz Preßl mérnök
T/F: +43 1 81157 - 2061 / 2010
f.pressl@schrack-seconet.com


Vorarlberg

SCHRACK SECONET AG
Sebastianstraße 13a
A-6850 Dornbirn
T/F: +43 5572 51199-0 / 2510


Az ön közvetlen partnere a forgalomba hozatal, értékesítés és az ügyfélszolgálat területén:

Értékesítés

Martin Pataky
T/F: +43 5572 51199 - 2501 / 2510
gsdornbirn@schrack-seconet.com


Műszaki ügyfélszolgálat
Andreas Moosbrugger
T: +43 5572 51199 - 2551
kundendienst-dornbirn@schrack-seconet.com


In order to continuously improve our service for you, we use cookies on our website. Further information on cookies and data protection can be found here. By using this website you agree to the use of cookies.

Estimado visitante,

Estamos en proceso de mejora de nuestra página web con una versión en español.
Entretanto puede visitar la página web en inglés y descargar nuestro catálogo pinchando aquí.


La empresa, con sede central en Viena, desarrolla, diseña y fabrica sistemas de comunicación en Austria.

VISOCALL IP es un sistema de tecnología IP utilizado en hospitales y residencias de mayores de gran flexibilidad que permite la integración junto a sistemas existentes de comunicación hospitalaria. VISOCALL IP gestiona las llamadas de paciente enfermería mediante tecnología IP, así como el control de TV, Radio, Sistemas de entretenimiento y otros sistemas en una única plataforma.

La red, basada en tecnología IP, constituye una manera económica, segura y ampliable, por todas sus funciones, para el sector sanitario. VISOCALL IP está certificado por VDE 0834, que asegura la fiabilidad y disponibilidad permanente ALL IN ONE, ONE FOR ALL.