IP uygulamaları

IACmobile

Schrack Seconet tarafından sağlanan IP uygulamaları, mobil cihazlar vasıtasıyla kontrol panellerindeki izin verilen bilgilerin alınmasını ve kontrol panellerinin yönetilmesini sağlar.


Web tabanlı servis platformu
IP-APP

Web tabanlı hizmet platformu, internet üzerinden güvenlik teknolojisi sistemleri (Örneğin; yangın alarm kontrol panelleri) ve çeşitli kullanıcı arayüzleri (Örneğin; akıllı telefonlar) arasında çift yönlü güvenli bir bağlantı sağlar. Aynı zamanda web tabanlı hizmetler sunmak için hizmet vermektedir (Örneğin; mail sunucular).


IACmobile
IACmobile

 Push bildirimleri de dahil olmak üzere mobil cihazlarda çalışan Integral servis araçları yazılımı.

 

 

 

 


Integral Virtual MAP
VirtualMAP

Windows işletim sistemine sahip bir PC, TCP / IP üzerinden IP Integral yangın alarm sistemine uzaktan erişim.Kontrol panelinin işletim paneli mesajı ve olası komut modu operasyonları ile ekranda görüntülenir.Farklı seviyeler için farklı kullnıcı adı ve şifreleri ile kullanılmaktadır .Sistem erişimi yetkisiz girişe izin vermez.Integral RemoteMESSAGE.
RemoteMESSAGE

Pop-up uyarı ve İntegral VirtualMAP dahil olmak üzere bir PC veya dizüstü bilgisayarın merkezi bir konuma, bir veya birkaç yangın alarm kontrol panellerinin tüm işletim olaylarının göstergesi olarak çalışması (örneğin alarmlar, hatalar, vs) için geliştirilmiş Integral bir yazılımı.


Intagral MAIL.
Integral MAIL

Pc,dizüstü bilgisayar veya mobil cihazlarda dahil olmak üzere bir veya daha fazla Integral yangın panelindeki seçilen işletim olayları hakkında ( örneğin alarmlar , hatalar , vs) otomatik mail göndermesi için geliştirilmiş Intagral yazılımı.


Integral SMS
Integral SMS

Bir olay (örneğin alarm veya hata) ortaya çıktığında, bir yada birkaç yangın alarm paneli ile ilgili bilgiler mobil ağlar üzerinden otomatik bir SMS bir yada birden fazla alıcıya gönderilir. 

Ürün galerisi

IP uygulamaları